Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak sem mi pište vzkazíky... Jak se Vám líbí písničky, nebo nelíbí... Nebo pokud prostě něco chcete vědět!

Kontakt: benda.souml@centrum.cz

ICQ: 343683357

Profily: LIDE.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Darkmarky@seznam.cz

(Míla Benda, 28. 7. 2008 10:48)

Ahoj,
moc děkuji za vzkaz. Vždycky se dá něcovylepšit... S žádnou demo nahrávkou zatím nejsem 100% spokojenej. Jinak duet už měl i svou premiéeu u diváků... Muzikál by mě hodně bavil. Jo, a až bude nějakej ten koncert dám Ti vědět ;-)
Zdravím Míla.

shodnocení

(Darkmarky@seznam.cz, 17. 7. 2008 8:38)

Musím souhlasit s ostatními , máš vážně talent určitě by se dalo cokoli vylepšit, ale málo kdo by tohle zazpíval jako ty. Jinak kritika vždy byla , je a bude..jo a ten duet byl taky moc dobrej..mohli by jste si střihnout třeba nějakej ten muzikál..:)a až jednou budete mít vlastní koncerty ráda přijedu
s pozdravem Markét

I Remember - hodnocení

(bozsky.moudry.lumir@seznam.cz, 9. 7. 2008 13:21)

Snad ti nebude vadit,když budu rajtovat na maličkostech.Několikrát tlačíš na hrtan ve spodních polohách,čímž jde intonace nahoru.Někde nejistý nástup na tón anebo neobratné frázování.Může být,že by ti někdo mohl vyčítat ještě zpěv trochu přes nos a artikulaci podporující vyšší střední alikvoty.Ale barva hlasu je velmi příjemně nakřáplá,vzdáleně mi připomíná Robina Gibba.Sluch velmi dobrý.Jako celek rozhodně kladné,dalo by se z toho dostat ještě víc.Jo!!A zkus něco česky.

reakce

(Petr.T.M.I4, 29. 6. 2008 21:17)

Začnu druhou písní. Máš hezký, sympatický hlas, píseň vyzněla (aspoň pro mne) výborně, dobré vystižení nálady písně, máš cit pro muziku, snad jen pozor na málo znělá pianissima na konci frází - tam se tón až ztrácí ("Bdít po nocích" - CH nybylo slyšet). Celkový dojem dost dobrý, ač pop neposlouchám, poslouchalo se mi to moooc dobře. Jen jsem měl dojem, ten styl zpěvu - vokalizace, tvorba tónu - jsem už někde slyšel, tak jako bys někoho nebo něco napodoboval.
V té druhé písni se víc projevuje někdy nedostatečná dechová opora - především v nástupech na vyšší tón - hlavně "Jsou v nás" tam se nahoře objeví napřed jakýsi šelest a až pak se rozbaluje tón, působí to rušivě, jako byste se báli, jestli se to ozve a teprve když jo tak rozezníváte tón, i v druhé sloce - "Ty zdánlivě vzdálená" - taky nástup "....lená" bez podpory dechu. Hlas se nesmí nikdy nechat bez dechové opory - takže pracovat na dechu a opření hlasu o dech (já používám spíš "opřít dech do hlasu"). Pro slečnu to platí ještě víc. Jinak o intonaci mluvit nebudu, nezaznamenal jsem žádnou výraznou faleš. Nízká poloha - "Plod můj v tobě zrááááál " jak rozvíjíš tón na té nízké notě zabarvuje se až nepřirozeně. Jinak jak už jsem psal hlas velmi sympatický, příjemný. Řekl bych "Ten má talent". Muziku řekl bych děláš už dost dlouhou dobu.

Komentář

(Trinix, 29. 6. 2008 21:16)

Jsou v nás- slečna by se neměla na ty výšky tak šplhat, ale rovnou tam ten správný tón dát, nebo jak to mám napsat. Jinak má pěkný hlas, trochu mi vadí, že jak přchází do hlubších pasáží tak víc ten hlas zabarví, což se v tom nízkým tónu s tvým hlasem nehodí. Jinak až na to se barvou k sobě hodíte hodně..a tobě nemám, co vytknout.
Místo nahoře- máš talent hochu, fakt moc pěkný, na tobě se mi hodně líbí, že ty konce dotahuješ, to jsem tu dlouho neslyšela, paráda pěkný hlas, čistý...P.S.:je to jen názor, nejsem nějak muzikálně nadaná, takže spíše se zaměř na ty, co tomu rozumí..

super

(lentilkaB, 29. 6. 2008 21:16)

Souhlasim s dalšíma komentama.Hodně dobrý :)

coment...

(mc...quicksilver, 29. 6. 2008 21:15)

Hej kámO, jAko teNhle stYle moc nemusim, ale máš dobrej hlas a to duo je fakt dobrý.

katerinka@seznam.cz

(blahopreji, 29. 6. 2008 21:14)

s tou luckou vám to vážně krásně ladí blahopřeji....

dobré to je ...:-)

(Verdy, 29. 6. 2008 21:13)

poslechla jsem si všechny ty skladby..no a musím říct že jsou krásný, máš vážně skvělej hlas.

Odposloucháno

(Dee-Dead, 29. 6. 2008 21:12)

Ahojky, nějak jsem narazila na odkaz na Tvé stránky na fóru na lidech a ze zvědavosti jsem si stáhla Tvé nahrávky, sice jsem se po první nahrávce skoro zděsila, protože jsem slyšela jak celou dobu zpíváš nosem, ale hned další nahrávka mně překvapila a za Let it snow máš dokonce velkou pochvalu, protože Ti ta písnička celkově dost sedí... I když mikrofon hodně zkresluje a ten Tvůj tuplem, ale to vím z vlastní zkušenosti a proto to beru trochu s uvolněním... Takže jsem vlastně chtěla říct ještě jedno, SuperStar zkoušej dál, budou ještě dvě řady, máš na to vizáž i hlásek a je to dobrej způsob, jak se zviditelnit, ačkoliv dost komerčně a stejně si nakonec všechno oddřeš sám a to jakože dost. Každopádně, i kdyby páni porotci se mnou nesouhlasili, máš šanci se prosadit sám, když budeš hodně chtít a ten den konkurzů je taky fajn, nebo Tě snad atmosféra nenadchla? Pokud jsi alespoň trochu exhibicionista, musel sis to užít...:) Pravda, nevím jak vypadal poslední ročník co se týče konkurzů, ale ty předešlé dva byly úžasné... Držím palce;) Btw: Ty nosovky si stejně trochu hlídej a pokud by bylo možné, myslím, že by Ti sedělo naprosté hlasové uvolnění, zkus si jentak zazpívat nějaký obyčejný country a neprožívej to tolik, ono to někdy zní líp, když to není příliš znělý... Prostě ztlum tu operu:)))

xxx

(Jaruška, 29. 6. 2008 21:11)

nahodou ja ti fandim! nosovky nenosovky.. jen tak dal! śice mi trva nez se nacte jedna demo nehravka,ale ja si pockala a docela se mi to libilo ;) tak preju hodne stesticka at se ti to povede ;)

4ever

(Lucka...:), 29. 6. 2008 21:10)

Mili, stejně si nás někdo všimne..:)a budem slavní..:)hahha..MTR Mili

Fandím

(Wista, 29. 6. 2008 21:09)

Jseš docela dobrej,na nikoho nedej a buď jen sám sebou.Jen ty seš sám sobě nejlepším rádcem.A když v životě se zpěvem neuspěješ,tak si řekni ...nevadí,alespoň jsem to skusil...Držím ti všechny čtyři palečky ať ti vyjdou tvé sny...papa.Šárka